AP7350-15CF4-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP7350-15CF4-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AP7350-15CF4-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 1.5V X2WLB0606-4
Ngā Rauemi: AP7350-15CF4-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AP7350-15CF4-7
Tau Wae AP7350-15CF4-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC REG LIN 1.5V X2WLB0606-4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 306509 pcs Pepa Raraunga AP7350-15CF4-7.pdf
Rae Tae (Max) 0.75V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.25V
Pūrere Pūrere Whakarato X2-WLB0606-4 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Current Limit Packaging Original-Reel®
Paa / Case 4-XFBGA PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa AP7350-15CF4-7DIDKR Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 150mA X2-WLB0606-4
I teie nei - Quiescent (Iq) 400nA Nama - Whakaputa 150mA