AP7343-295FS4-7B
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP7343-295FS4-7B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AP7343-295FS4-7B
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.95V 300MA 4DFN
Ngā Rauemi: AP7343-295FS4-7B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AP7343-295FS4-7B
Tau Wae AP7343-295FS4-7B Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.95V 300MA 4DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 408897 pcs Pepa Raraunga AP7343-295FS4-7B.pdf
Rae Tae (Max) 0.3V @ 300mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.95V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.25V
Pūrere Pūrere Whakarato X2-DFN1010-4 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-XDFN Exposed Pad PSRR 75dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.95V 300mA X2-DFN1010-4 I teie nei - Quiescent (Iq) 60µA
Nama - Whakaputa 300mA Ngā Āhuatanga Mana Enable