AP7340D-23FS4-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP7340D-23FS4-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AP7340D-23FS4-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.3V 150MA 4DFN
Ngā Rauemi: AP7340D-23FS4-7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AP7340D-23FS4-7
Tau Wae AP7340D-23FS4-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.3V 150MA 4DFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 675022 pcs Pepa Raraunga AP7340D-23FS4-7.pdf
Rae Tae (Max) 0.36V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.25V
Pūrere Pūrere Whakarato X2-DFN1010-4 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-XDFN Exposed Pad PSRR 75dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa AP7340D-23FS4-7DITR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.3V 150mA X2-DFN1010-4
Tae - Whakaaetanga (Max) 100µA I teie nei - Quiescent (Iq) 50µA
Nama - Whakaputa 150mA Ngā Āhuatanga Mana Enable