AP7331-33SNG-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP7331-33SNG-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AP7331-33SNG-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 3.3V 300MA 6DFN2020
Ngā Rauemi: AP7331-33SNG-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AP7331-33SNG-7
Tau Wae AP7331-33SNG-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC REG LIN 3.3V 300MA 6DFN2020 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 450118 pcs Pepa Raraunga AP7331-33SNG-7.pdf
Rae Tae (Max) 0.55V @ 300mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-DFN2020 (2x2) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-UDFN Exposed Pad PSRR 65dB (100Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa AP7331-33SNG-7DITR
AP733133SNG7
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 300mA 6-DFN2020 (2x2)
Tae - Whakaaetanga (Max) 85µA I teie nei - Quiescent (Iq) 75µA
Nama - Whakaputa 300mA Ngā Āhuatanga Mana Enable