AP7315-32SA-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP7315-32SA-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AP7315-32SA-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.2V 150MA SOT23
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AP7315-32SA-7
Tau Wae AP7315-32SA-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.2V 150MA SOT23 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 448209 pcs Pepa Raraunga
Rae Tae (Max) 0.29V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.2V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.25V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR 75dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.2V 150mA SOT-23 Tae - Whakaaetanga (Max) 100µA
I teie nei - Quiescent (Iq) 60µA Nama - Whakaputa 150mA