AP7315-28W5-7
Hua Hua
Tau Wae: AP7315-28W5-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT25
Ngā Rauemi: AP7315-28W5-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AP7315-28W5-7
Tau Wae AP7315-28W5-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT25 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 570515 pcs Pepa Raraunga AP7315-28W5-7.pdf
Rae Tae (Max) 0.29V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.25V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-25 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 75dB (1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa AP7315-28W5-7DITR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 150mA SOT-25
Tae - Whakaaetanga (Max) 100µA I teie nei - Quiescent (Iq) 60µA
Nama - Whakaputa 150mA Ngā Āhuatanga Mana Enable