AP72200CT20-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP72200CT20-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AP72200CT20-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DCDC CONV LV BUCK/BOOST,W-WLB211
Ngā Rauemi: AP72200CT20-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AP72200CT20-7
Tau Wae AP72200CT20-7 Kaihanga Diodes Incorporated
He Rahinga Kei te wātea 139973 pcs Pepa Raraunga AP72200CT20-7.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.6V Putanga - Whakaputa (Max) 5.14V
Momotuhi - Input (Min) 2.3V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Buck, Boost Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato W-WLB2118-20 Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 20-UFBGA, WLBGA
Momo putanga Adjustable Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa AP72200CT20-7DITR Tae Mahi -30°C ~ 85°C (TA)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Step-Up, Step-Down
Rautanga - Whakawhiti 2.5MHz Whakaahuatanga Taipitopito Buck, Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 2.6V 1 Output 2A 20-UFBGA, WLBGA
Nama - Whakaputa 2A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AP725 10R F
AP725 10R F
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: RES SMD 10 OHM 1% 20W TO263