AP2125KC-4.2TRE1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AP2125KC-4.2TRE1
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 4.2V 300MA SC82
Ngā Rauemi: AP2125KC-4.2TRE1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AP2125KC-4.2TRE1
Tau Wae AP2125KC-4.2TRE1 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 4.2V 300MA SC82 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5046 pcs Pepa Raraunga AP2125KC-4.2TRE1.pdf
Rae Tae (Max) 0.3V @ 300mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 4.2V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato SC-82 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-82 PSRR 65dB (100Hz ~ 1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.2V 300mA SC-82
I teie nei - Quiescent (Iq) 90µA Nama - Whakaputa 300mA