AP2114S-3.3G1
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AP2114S-3.3G1
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 1A TO263-3
Ngā Rauemi: AP2114S-3.3G1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AP2114S-3.3G1
Tau Wae AP2114S-3.3G1 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 1A TO263-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5747 pcs Pepa Raraunga AP2114S-3.3G1.pdf
Rae Tae (Max) 0.75V @ 1A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-263-3 Raupapa -
PSRR 65dB (100Hz ~ 1kHz) Momo putanga Fixed
Whirihoranga Whakaputa Positive Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC 1 Output 1A TO-263-3
I teie nei - Quiescent (Iq) 90µA Nama - Whakaputa 1A