AP1509-SL-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP1509-SL-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AP1509-SL-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC REG BUCK ADJ 2A 8SOIC
Ngā Rauemi: AP1509-SL-13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AP1509-SL-13
Tau Wae AP1509-SL-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC REG BUCK ADJ 2A 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4816 pcs Pepa Raraunga AP1509-SL-13.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.23V Putanga - Whakaputa (Max) 18V
Momotuhi - Input (Min) 4.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 22V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi No
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOP Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Momo putanga Adjustable Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -20°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Step-Down
Rautanga - Whakawhiti 150kHz Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.23V 1 Output 2A 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Nama - Whakaputa 2A Tau Wae Tuakiri AP1509