AP139-28WL-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AP139-28WL-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.8V 300MA SOT25
Ngā Rauemi: AP139-28WL-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AP139-28WL-7
Tau Wae AP139-28WL-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.8V 300MA SOT25 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 166479 pcs Pepa Raraunga AP139-28WL-7.pdf
Rae Tae (Max) 0.45V @ 300mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-25 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 75dB ~ 30dB (1KHz ~ 100KHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa AP139-28WLDICT
AP13928WL7
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 300mA SOT-25 I teie nei - Quiescent (Iq) 60µA
Nama - Whakaputa 300mA Ngā Āhuatanga Mana Enable