AP130-25RG-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP130-25RG-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AP130-25RG-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC REG LDO 2.5V 0.3A SC59R
Ngā Rauemi: AP130-25RG-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AP130-25RG-7
Tau Wae AP130-25RG-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC REG LDO 2.5V 0.3A SC59R Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 359299 pcs Pepa Raraunga AP130-25RG-7.pdf
Ngaohihi / Taonga - Whakaaturanga 1 350mA Momotuhi - Whakauru Up to 5.5V
Tuhinga o mua - Breakdown SC-59R Raupapa -
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Topology Whakahaere 300mA
Ko te poari TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Ētahi Ingoa AP130-25RGDITR
AP13025RG7
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tuhinga o mua 0.4V @ 300mA
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Waehanga Kaihanga AP130-25RG-7
Rautanga - Whakawhiti Positive Fixed Whakaahua nui Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 300mA SC-59R
Whakaahuatanga IC REG LDO 2.5V 0.3A SC59R Nama - Whakaputa 2.5V