AP130-18RG-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP130-18RG-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AP130-18RG-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.8V 300MA SC59R
Ngā Rauemi: AP130-18RG-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AP130-18RG-7
Tau Wae AP130-18RG-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.8V 300MA SC59R Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 194971 pcs Pepa Raraunga AP130-18RG-7.pdf
Rae Tae (Max) 0.5V @ 300mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato SC-59R Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Short Circuit Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR 58dB (100Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa AP130-18RGDICT Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 300mA SC-59R I teie nei - Quiescent (Iq) 100µA
Nama - Whakaputa 300mA Ngā Āhuatanga Mana -