AP1122YG-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP1122YG-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AP1122YG-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.2V 1A SOT89-3
Ngā Rauemi: AP1122YG-13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AP1122YG-13
Tau Wae AP1122YG-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.2V 1A SOT89-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4340 pcs Pepa Raraunga AP1122YG-13.pdf
Rae Tae (Max) 1.3V @ 1A, 1.3V @ 1A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.2V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 12V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-89-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-243AA PSRR 60dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa AP1122YG-13DI Tae Mahi 0°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 1A SOT-89-3 I teie nei - Quiescent (Iq) 5mA
Nama - Whakaputa 1A Ngā Āhuatanga Mana -