AP1115AYL-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP1115AYL-13 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AP1115AYL-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC REG LIN POS ADJ 600MA SOT89-3
Ngā Rauemi: AP1115AYL-13.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AP1115AYL-13
Tau Wae AP1115AYL-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC REG LIN POS ADJ 600MA SOT89-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5314 pcs Pepa Raraunga AP1115AYL-13.pdf
Rae Tae (Max) 1.3V @ 600mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.25V
Putanga - Whakaputa (Max) 5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-89-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-243AA PSRR 60dB (120Hz)
Momo putanga Adjustable Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa AP1115AYLDITR Tae Mahi 0°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.25 V ~ 5 V 600mA SOT-89-3 I teie nei - Quiescent (Iq) 10mA
Nama - Whakaputa 600mA Ngā Āhuatanga Mana -