AP1086T33L-U
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AP1086T33L-U
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 1.5A TO220-3
Ngā Rauemi: AP1086T33L-U.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AP1086T33L-U
Tau Wae AP1086T33L-U Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 1.5A TO220-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4544 pcs Pepa Raraunga AP1086T33L-U.pdf
Rae Tae (Max) 1.4V @ 1.5A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 12V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 PSRR 60dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa AP1086T33L-UDI
AP1086T33LU
Tae Mahi 0°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A TO-220-3 I teie nei - Quiescent (Iq) 10mA
Nama - Whakaputa 1.5A Ngā Āhuatanga Mana -
Tau Wae Tuakiri AP1086
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AP1086TL-U
AP1086TL-U
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: IC REG LIN POS ADJ 1.5A TO220-3
I roto i te taonga: 79151 pcs
Tikiake: AP1086TL-U.pdf
RFQ
AP1086T15L-U
AP1086T15L-U
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 1.5V 1.5A TO220-3
I roto i te taonga: 61303 pcs
Tikiake: AP1086T15L-U.pdf
RFQ
AP10SD
AP10SD
Kaihanga: Knowles Voltronics
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER
Tikiake: AP10SD.pdf
AP1086T33G-U
AP1086T33G-U
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 3.3V 1.5A TO220-3
Tikiake: AP1086T33G-U.pdf
AP1086T18L-U
AP1086T18L-U
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO220-3
Tikiake: AP1086T18L-U.pdf
AP10HV
AP10HV
Kaihanga: Knowles Voltronics
Whakaahuatanga: CAP TRIMMER 1-10PF 1000V TH