AP1084T33L-U
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AP1084T33L-U
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 5A TO220-3
Ngā Rauemi: AP1084T33L-U.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AP1084T33L-U
Tau Wae AP1084T33L-U Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 5A TO220-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4816 pcs Pepa Raraunga AP1084T33L-U.pdf
Rae Tae (Max) 1.4V @ 5A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 12V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220-3 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa AP1084T33L-UDI
AP1084T33LU
Tae Mahi 0°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 5A TO-220-3 I teie nei - Quiescent (Iq) 10mA
Nama - Whakaputa 5A Ngā Āhuatanga Mana -