AP1084K25L-U
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AP1084K25L-U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AP1084K25L-U
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 5A TO263-2
Ngā Rauemi: AP1084K25L-U.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AP1084K25L-U
Tau Wae AP1084K25L-U Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 5A TO263-2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4053 pcs Pepa Raraunga AP1084K25L-U.pdf
Rae Tae (Max) 1.4V @ 5A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 12V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-263-2 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi 0°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 5A TO-263-2
I teie nei - Quiescent (Iq) 10mA Nama - Whakaputa 5A