AL8807QMP-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AL8807QMP-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC LED DRVR RGLTR DIM 1.3A 8MSOP
Ngā Rauemi: AL8807QMP-13.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AL8807QMP-13
Tau Wae AL8807QMP-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC LED DRVR RGLTR DIM 1.3A 8MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 129259 pcs Pepa Raraunga AL8807QMP-13.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Min) 6V Ngaohihi - Whakaaetanga (Max) 30V
Putanga - Whakaputa - Momo DC DC Regulator
Topology Step-Down (Buck) Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP-EP
Raupapa Automotive, AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad Ētahi Ingoa AL8807QMP-13DITR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakawhiti Whaiaro (s) Yes
Rautanga 1MHz Te whakaheke Analog, PWM
Whakaahuatanga Taipitopito LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Down (Buck) Analog, PWM Dimming 1.3A (Switch) 8-MSOP-EP I teie nei - Whakaatu / Channel 1.3A (Switch)