AL5809-40P1-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
AL5809-40P1-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AL5809-40P1-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC LED DRVR LIN PWM 40MA PDI12
Ngā Rauemi: AL5809-40P1-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AL5809-40P1-7
Tau Wae AL5809-40P1-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga IC LED DRVR LIN PWM 40MA PDI12 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 370200 pcs Pepa Raraunga AL5809-40P1-7.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Min) 2.5V Ngaohihi - Whakaaetanga (Max) 60V
Putanga - Whakaputa 60V Momo Linear
Topology - Pūrere Pūrere Whakarato PowerDI™ 123
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case POWERDI®123 Ētahi Ingoa AL5809-40P1-7DITR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakawhiti Whaiaro (s) Yes Rautanga -
Te whakaheke PWM Whakaahuatanga Taipitopito LED Driver IC 1 Output Linear PWM Dimming 40mA PowerDI™ 123
I teie nei - Whakaatu / Channel 40mA Nga tono Signage