74LVC1G32Z-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
74LVC1G32Z-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74LVC1G32Z-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC GATE OR 1CH 2-INP SOT553
Ngā Rauemi: 74LVC1G32Z-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74LVC1G32Z-7
Tau Wae 74LVC1G32Z-7 Kaihanga Diodes Incorporated
He Rahinga Kei te wātea 740386 pcs Pepa Raraunga 74LVC1G32Z-7.pdf
Tuhinga o mua 1.65 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato SOT-553
Raupapa 74LVC Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SOT-553 Ētahi Ingoa 74LVC1G32Z-7DICT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Utu 2
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waea Whakaroa Max @ V, Max CL 1.7ns @ 5V, 50pF
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Momo Momo OR Gate
Taumata Taumahi - Rawa 0.7 V ~ 0.8 V Taumata Taumahi - Teitei 1.7 V ~ 2 V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito OR Gate IC 1 Channel SOT-553 I teie nei - Quiescent (Max) 200µA
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 32mA, 32mA Tau Wae Tuakiri 74LVC1G32