74LVC1G32FZ4-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
74LVC1G32FZ4-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74LVC1G32FZ4-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC GATE OR 1CH 2-INP DFN1410-6
Ngā Rauemi: 74LVC1G32FZ4-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74LVC1G32FZ4-7
Tau Wae 74LVC1G32FZ4-7 Kaihanga Diodes Incorporated
He Rahinga Kei te wātea 1121895 pcs Pepa Raraunga 74LVC1G32FZ4-7.pdf
Tuhinga o mua 1.65 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato X2-DFN1410-6
Raupapa 74LVC Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-XFDFN Ētahi Ingoa 74LVC1G32FZ4-7DITR
74LVC1G32FZ47
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Utu 2
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waea Whakaroa Max @ V, Max CL 5.5ns @ 5V, 50pF
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Momo Momo OR Gate
Taumata Taumahi - Rawa 0.7 V ~ 0.8 V Taumata Taumahi - Teitei 1.7 V ~ 2 V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito OR Gate IC 1 Channel X2-DFN1410-6 I teie nei - Quiescent (Max) 200µA
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 32mA, 32mA Tau Wae Tuakiri 74LVC1G32