1N4004GL-T
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
1N4004GL-T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1N4004GL-T
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE GEN PURP 400V 1A DO41
Ngā Rauemi: 1N4004GL-T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1N4004GL-T
Tau Wae 1N4004GL-T Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE GEN PURP 400V 1A DO41 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4703 pcs Pepa Raraunga 1N4004GL-T.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 1A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 400V
Pūrere Pūrere Whakarato DO-41 Tere Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 2µs
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Ētahi Ingoa IN4004GL-T Te Mahinga Mahi - Ngaru -65°C ~ 150°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Standard
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Standard 400V 1A Through Hole DO-41 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 5µA @ 400V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 1A Capacitance @ Vr, F 8pF @ 4V, 1MHz