XBP24CDMPIT-001
Digi InternationalDigi International
XBP24CDMPIT-001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XBP24CDMPIT-001
Kaihanga / Waitohu: Digi International
Whakaahuatanga hua XBEEPRO S2C DIGIMESH 2.4 TH PCB
Ngā Rauemi: 1.XBP24CDMPIT-001.pdf2.XBP24CDMPIT-001.pdf3.XBP24CDMPIT-001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XBP24CDMPIT-001
Tau Wae XBP24CDMPIT-001 Kaihanga Digi International
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 3.6 V Whakamahia IC / Wahanga EM357
Raupapa - Ngā Waehere Serial SPI, UART
Whakaaroaro -101dBm RF Family / Paerewa General ISM > 1GHZ
Tuhinga - Mana - Whakaputa 18dBm
Packaging Tray Paa / Case Module
Ētahi Ingoa 602-1962 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakatika DSSS Rahi Mahara -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga 2.4GHz Raraunga Raraunga 250kbps
Anei - Whakawhiti 120mA I teie nei - Te fariiraa 31mA