XBP24-AWI-080
Digi InternationalDigi International
XBP24-AWI-080 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XBP24-AWI-080
Kaihanga / Waitohu: Digi International
Whakaahuatanga hua RF TXRX MODULE 802.15.4 WIRE ANT
Ngā Rauemi: 1.XBP24-AWI-080.pdf2.XBP24-AWI-080.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XBP24-AWI-080
Tau Wae XBP24-AWI-080 Kaihanga Digi International
He Rahinga Kei te wātea 2780 pcs Pepa Raraunga 1.XBP24-AWI-080.pdf2.XBP24-AWI-080.pdf
Tuhinga o mua 2.8 V ~ 3.4 V Whakamahia IC / Wahanga EM357
Raupapa XBee-Pro® 802.15.4 Ngā Waehere Serial UART
Whakaaroaro -100dBm RF Family / Paerewa 802.15.4
Tuhinga - Mana - Whakaputa 18dBm
Packaging Bulk Paa / Case Module
Ētahi Ingoa 602-1481
Q4385978
XBP24-AWI-080-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakatika DSSS Rahi Mahara -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 2.4GHz
Raraunga Raraunga 250kbps Anei - Whakawhiti 215mA
I teie nei - Te fariiraa 55mA Momo Antenna Integrated, Wire Antenna