XB24CZ7PITB003
Digi InternationalDigi International
XB24CZ7PITB003 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XB24CZ7PITB003
Kaihanga / Waitohu: Digi International
Whakaahuatanga hua RF TXRX MOD 802.15.4 TRACE ANT
Ngā Rauemi: 1.XB24CZ7PITB003.pdf2.XB24CZ7PITB003.pdf3.XB24CZ7PITB003.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XB24CZ7PITB003
Tau Wae XB24CZ7PITB003 Kaihanga Digi International
Tuhinga o mua 2.1 V ~ 3.6 V Whakamahia IC / Wahanga EM357
Raupapa XBee® ZigBee® Ngā Waehere Serial SPI, UART
Whakaaroaro -102dBm RF Family / Paerewa 802.15.4
Tuhinga Zigbee® Mana - Whakaputa 8dBm
Packaging Tray Paa / Case Module
Ētahi Ingoa 602-1855
XB24CZ7PITB003-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakatika DSSS Rahi Mahara 32kB Flash, 2kB RAM
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga 2.4GHz Raraunga Raraunga 1Mbps
Anei - Whakawhiti 33mA ~ 59mA I teie nei - Te fariiraa 28mA ~ 45mA