XB24CDMSIT-001
Digi InternationalDigi International
XB24CDMSIT-001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XB24CDMSIT-001
Kaihanga / Waitohu: Digi International
Whakaahuatanga hua XBEE S2C DIGIMESH 2.4 TH RPSMA
Ngā Rauemi: 1.XB24CDMSIT-001.pdf2.XB24CDMSIT-001.pdf3.XB24CDMSIT-001.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XB24CDMSIT-001
Tau Wae XB24CDMSIT-001 Kaihanga Digi International
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 3.6 V Whakamahia IC / Wahanga EM357
Raupapa - Ngā Waehere Serial SPI, UART
Whakaaroaro -102dBm RF Family / Paerewa General ISM > 1GHZ
Tuhinga - Mana - Whakaputa 8dBm
Packaging Tray Paa / Case Module
Ētahi Ingoa 602-1965 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakatika DSSS Rahi Mahara -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga 2.4GHz Raraunga Raraunga 250kbps
Anei - Whakawhiti 45mA I teie nei - Te fariiraa 31mA