XB24CASIT-001
Digi InternationalDigi International
XB24CASIT-001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XB24CASIT-001
Kaihanga / Waitohu: Digi International
Whakaahuatanga hua RF TXRX MOD 802.15.4 RP-SMA
Ngā Rauemi: 1.XB24CASIT-001.pdf2.XB24CASIT-001.pdf3.XB24CASIT-001.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XB24CASIT-001
Tau Wae XB24CASIT-001 Kaihanga Digi International
Tuhinga o mua 2.1 V ~ 3.6 V Whakamahia IC / Wahanga EM357
Raupapa XBee® Ngā Waehere Serial SPI, UART
Packaging Tray Paa / Case Module
Ētahi Ingoa 602-1894 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakatika - Rahi Mahara -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga 2.4GHz Raraunga Raraunga 1Mbps
Anei - Whakawhiti 45mA I teie nei - Te fariiraa 31mA