XB24-ASI-001
Digi InternationalDigi International
XB24-ASI-001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XB24-ASI-001
Kaihanga / Waitohu: Digi International
Whakaahuatanga hua RF TXRX MODULE 802.15.4 RP-SMA
Ngā Rauemi: 1.XB24-ASI-001.pdf2.XB24-ASI-001.pdf3.XB24-ASI-001.pdf4.XB24-ASI-001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XB24-ASI-001
Tau Wae XB24-ASI-001 Kaihanga Digi International
Tuhinga o mua 2.8 V ~ 3.4 V Whakamahia IC / Wahanga EM357
Raupapa XBee® 802.15.4 Ngā Waehere Serial UART
Whakaaroaro -92dBm RF Family / Paerewa 802.15.4
Tuhinga - Mana - Whakaputa 0dBm
Packaging Bulk Paa / Case Module
Ētahi Ingoa 602-1469
XB24-ASI-001-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakatika DSSS Rahi Mahara -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga 2.4GHz Raraunga Raraunga 250kbps
Anei - Whakawhiti 45mA I teie nei - Te fariiraa 50mA