X24-019NST
Hua Hua
Tau Wae: X24-019NST
Kaihanga / Waitohu: Digi International
Whakaahuatanga hua RF TXRX MODULE ISM>1GHZ RP-SMA
Ngā Rauemi: 1.X24-019NST.pdf2.X24-019NST.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o X24-019NST
Tau Wae X24-019NST Kaihanga Digi International
Whakaahuatanga RF TXRX MODULE ISM>1GHZ RP-SMA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4121 pcs Pepa Raraunga 1.X24-019NST.pdf2.X24-019NST.pdf
Tuhinga o mua 5V Whakamahia IC / Wahanga -
Raupapa XStream™ Ngā Waehere Serial UART
Whakaaroaro -102dBm RF Family / Paerewa General ISM > 1GHZ
Tuhinga - Mana - Whakaputa 17dBm
Packaging Bulk Paa / Case Module
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakatika FHSS
Rahi Mahara - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga 2.4GHz Raraunga Raraunga 18.8kbps
Anei - Whakawhiti 150mA I teie nei - Te fariiraa 80mA