WR44-U900-FE2-SW
Digi InternationalDigi International
WR44-U900-FE2-SW Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WR44-U900-FE2-SW
Kaihanga / Waitohu: Digi International
Whakaahuatanga hua CELLULAR ROUTER GLOBAL HSPA 3G
Ngā Rauemi: 1.WR44-U900-FE2-SW.pdf2.WR44-U900-FE2-SW.pdf3.WR44-U900-FE2-SW.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 92 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 92 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WR44-U900-FE2-SW
Tau Wae WR44-U900-FE2-SW Kaihanga Digi International
Tuhinga o mua 9 V ~ 36 V Raupapa Transport®
Whakaaroaro -90dBm Mana - Whakaputa -
Ētahi Ingoa 602-1936
WR44-U900-FE2-SW-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakatika me te Kawa HSPA+ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga RS-232, USB Mahinga Router
Rautanga 850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.9GHz, 2.1GHz Ngā āhuatanga -