WR21-R52A-DE1-TB
Digi InternationalDigi International
Digi International
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WR21-R52A-DE1-TB
Kaihanga / Waitohu: Digi International
Whakaahuatanga hua CELLULAR ROUTER EMEA GSM-R
Ngā Rauemi: 1.WR21-R52A-DE1-TB.pdf2.WR21-R52A-DE1-TB.pdf
Waehere Stock 82 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 82 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WR21-R52A-DE1-TB
Tau Wae WR21-R52A-DE1-TB Kaihanga Digi International
Whakaahuatanga CELLULAR ROUTER EMEA GSM-R Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 82 pcs Pepa Raraunga 1.WR21-R52A-DE1-TB.pdf2.WR21-R52A-DE1-TB.pdf
Raupapa Transport® Whakaaroaro -
Mana - Whakaputa - Whakatika me te Kawa HSPA+
Atanga RJ-45, RS-232 Mahinga Router
Rautanga 850MHz, 900MHz, 1.7GHz, 1.9GHz, 2.1GHz Tau Raraunga (Max) 150Mbps