DC-ANT-24DP
Digi InternationalDigi International
DC-ANT-24DP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DC-ANT-24DP
Kaihanga / Waitohu: Digi International
Whakaahuatanga hua RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT RP-SMA
Ngā Rauemi: DC-ANT-24DP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DC-ANT-24DP
Tau Wae DC-ANT-24DP Kaihanga Digi International
Whakaahuatanga RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT RP-SMA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11746 pcs Pepa Raraunga DC-ANT-24DP.pdf
VSWR - Whakamutunga Connector, RP-SMA Male
Raupapa - Hoki Hoki -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 602-1064
DC-ANT-24DP-ND
DCANT24DP
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Connector Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 3.425" (87.00mm) Hua 1.8dBi
Mahinga Rawe 2.4GHz ~ 2.5GHz Rangahau Rōpū UHF (2 GHz ~ 3 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 2.4GHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.4GHz Wi-Fi Whip, Tilt RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz 1.8dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount Nga tono Wi-Fi
Momo Antenna Whip, Tilt
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DC-8120
DC-8120
Kaihanga: Bud Industries, Inc.
Whakaahuatanga: ADD-A-RACK SERVER SYSTEM
I roto i te taonga: 5644 pcs
Tikiake: DC-8120.pdf
RFQ
DC-ACC-DBME
DC-ACC-DBME
Kaihanga: Digi International
Whakaahuatanga: KIT JUMPSTART FOR ME AND WI-EM
I roto i te taonga: 4807 pcs
Tikiake:
RFQ
DC-ANT-24DT
DC-ANT-24DT
Kaihanga: Digi International
Whakaahuatanga: RF ANT 2.4GHZ WHIP STR CABLE 1PC
Tikiake: DC-ANT-24DT.pdf
Kaihanga: Bud Industries, Inc.
Tikiake: DC-8115.pdf
DC-ANT-24DT-10
DC-ANT-24DT-10
Whakaahuatanga: RF ANT 2.4GHZ WHIP STR CAB 10PC
Tikiake: DC-ANT-24DT-10.pdf
Whakaahuatanga: CABINET LARGE SERVER
DC-ANT-24DP-25
DC-ANT-24DP-25
Whakaahuatanga: RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT 25PC
Tikiake: DC-ANT-24DP-25.pdf
DC-ANT-24DT-25
DC-ANT-24DT-25
Whakaahuatanga: RF ANT 2.4GHZ WHIP STR CAB 25PC
Tikiake: DC-ANT-24DT-25.pdf
DC-ANT-24DP-50
DC-ANT-24DP-50
Whakaahuatanga: RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT 50PC
I roto i te taonga: 253 pcs
Tikiake: DC-ANT-24DP-50.pdf
DC-ANT-24DP-10
DC-ANT-24DP-10
Whakaahuatanga: RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT 10PC
Tikiake: DC-ANT-24DP-10.pdf
DC-ACC-DBEM
DC-ACC-DBEM
Whakaahuatanga: KIT JUMPSTART FOR EM AND WI-EM
Tikiake:
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel