A24-HASM-450
Digi InternationalDigi International
A24-HASM-450 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A24-HASM-450
Kaihanga / Waitohu: Digi International
Whakaahuatanga hua RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT RP-SMA
Ngā Rauemi: 1.A24-HASM-450.pdf2.A24-HASM-450.pdf3.A24-HASM-450.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A24-HASM-450
Tau Wae A24-HASM-450 Kaihanga Digi International
Whakaahuatanga RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT RP-SMA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
VSWR 2 Whakamutunga Connector, RP-SMA Female
Raupapa - Hoki Hoki -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 70000340
A24HASM450
Q2724499B
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Connector Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 4.500" (114.30mm) Hua 2.1dBi
Mahinga Rawe - Rangahau Rōpū UHF (2 GHz ~ 3 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 2.4GHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.4GHz Whip, Tilt RF Antenna 2.1dBi Connector, RP-SMA Female Connector Mount Nga tono -