L157XG3S
Dielectric LaboratoriesDielectric Laboratories
Dielectric Laboratories
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L157XG3S
Kaihanga / Waitohu: Dielectric Laboratories
Whakaahuatanga hua LOWPASS FILTER
Ngā Rauemi: L157XG3S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L157XG3S
Tau Wae L157XG3S Kaihanga Dielectric Laboratories
He Rahinga Kei te wātea 1355 pcs Pepa Raraunga L157XG3S.pdf
Rahi / Rahi 0.220" L x 0.140" W (5.59mm x 3.56mm) Raupapa -
Tuhinga - Paa / Case 6-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa 1761-1054
AFL05824
Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Hainatanga Whakataunga 1.5dB Teitei (Max) 0.103" (2.62mm)
Rautanga 15.7GHz Pepa Tae Low Pass