L065XG9S
Dielectric LaboratoriesDielectric Laboratories
L065XG9S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: L065XG9S
Kaihanga / Waitohu: Dielectric Laboratories
Whakaahuatanga hua LOWPASS FILTER
Ngā Rauemi: L065XG9S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o L065XG9S
Tau Wae L065XG9S Kaihanga Dielectric Laboratories
He Rahinga Kei te wātea 1114 pcs Pepa Raraunga L065XG9S.pdf
Rahi / Rahi 0.220" L x 0.180" W (5.59mm x 4.57mm) Raupapa -
Tuhinga - Paa / Case 6-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa 1761-1050
AFL05753
Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Hainatanga Whakataunga 1.3dB Teitei (Max) 0.103" (2.62mm)
Rautanga 6.5GHz Pepa Tae Low Pass