B280LA0S
Dielectric LaboratoriesDielectric Laboratories
B280LA0S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B280LA0S
Kaihanga / Waitohu: Dielectric Laboratories
Whakaahuatanga hua BANDPASS FILTERS
Ngā Rauemi: 1.B280LA0S.pdf2.B280LA0S.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 709 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 709 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B280LA0S
Tau Wae B280LA0S Kaihanga Dielectric Laboratories
He Rahinga Kei te wātea 709 pcs Pepa Raraunga 1.B280LA0S.pdf2.B280LA0S.pdf
Rahi / Rahi 0.550" L x 0.140" W (13.97mm x 3.56mm) Raupapa -
Tuhinga - Paa / Case 8-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa 1761-1024
AFL07279
Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga 4dB
Teitei (Max) 0.088" (2.24mm) Rautanga 28GHz
Pepa Tae Band Pass Tuhinga o mua 1GHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
B280-13-F
B280-13-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 80V 2A SMB
I roto i te taonga: 404468 pcs
Tikiake: B280-13-F.pdf
RFQ
B2874
B2874
Kaihanga: American Hakko Products, Inc.
Whakaahuatanga: CLEANING PIN, 0.6MM
I roto i te taonga: 9161 pcs
Tikiake:
RFQ
Whakaahuatanga: CLEANING DRIL, HEATER FOR FM-202
Tikiake:
Kaihanga: Diodes Incorporated
Tikiake: B280-13.pdf
B28AB
B28AB
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 28V
Tikiake: B28AB.pdf
Whakaahuatanga: CLEANING PIN
B28A1P
B28A1P
Kaihanga: NKK Switches