8030331500WOLNS
DialightDialight
Dialight
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8030331500WOLNS
Kaihanga / Waitohu: Dialight
Whakaahuatanga hua PRESS TO TEST CAP W/O LENS
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
54 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8030331500WOLNS
Tau Wae 8030331500WOLNS Kaihanga Dialight
He Rahinga Kei te wātea 5973 pcs Pepa Raraunga
Waimotu - Tae - Tuhinga -
Tirohia te Angle - Momo -
Kāhua Whakamutunga - Raupapa 803
Ratonga - Pihanga Whakapae Paepae -
Pihanga Whakapae Paepae - Ētahi Ingoa 803-0331-500W-OLNS
803-0331-500W-OLNS-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakatauranga a Millicandela -
Whakaaetanga Maama - Mahinga Rangata / Rahi -
Tae Tae - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tae Tae - Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Panel Indicator
I teie nei -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Dialight
Whakaahuatanga: IND PRESS TO TEST CAP CLR TRANSP
I roto i te taonga: 5890 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Dialight
Whakaahuatanga: IND PRESS TO TEST CAP WHITE
I roto i te taonga: 3712 pcs
Tikiake:
RFQ
80301
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: SET SKT STD DP SAE & MET 1/4DR 1
I roto i te taonga: 636 pcs
Whakaahuatanga: IND PRESS TO TEST CAP GRN TRANSP
80301C
80301C
Kaihanga: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga: FIXED IND 75UH 1A 100 MOHM
Tikiake: 80301C.pdf
Whakaahuatanga: IND PRESS TO TEST CAP YELLOW
Whakaahuatanga: IND PRESS TO TEST CAP YLW TRANSP
80300P
80300P
Kaihanga: Apex Tool Group
Whakaahuatanga: SET SKT STD/DP 1/4DR 6PT 51PC SA
I roto i te taonga: 645 pcs
Whakaahuatanga: FIXED IND 150UH 1A 140 MOHM
Tikiake: 80302C.pdf
Whakaahuatanga: IND PRESS TO TEST CAP BLU TRANSP
Whakaahuatanga: IND PRESS TO TEST CAP RED TRANSP
80302D
80302D
Whakaahuatanga: SET SKT 1/4DR ST 6PT MT 13PC
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel