5913001113HF
DialightDialight
5913001113HF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5913001113HF
Kaihanga / Waitohu: Dialight
Whakaahuatanga hua LED PRISM 3MM SQ RED,GRN SMD
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5913001113HF
Tau Wae 5913001113HF Kaihanga Dialight
Whakaahuatanga LED PRISM 3MM SQ RED,GRN SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76388 pcs Pepa Raraunga
Waimotu - Tae - Te Whakatau Ngaohiko -
Tirohia te Angle - Raupapa 591
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 591-3001-11-3HF
591-3001-11-3HF-ND
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Te Whakatauranga a Millicandela - Momo Rongo -
Mahinga Rangata / Rahi Square with Domed Top, 3.00mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito LED Circuit Board Indicator Green, Red 30mA Square with Domed Top, 3.00mm Surface Mount, Right Angle I teie nei 30mA
Whirihoranga - Tae Green, Red
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5913001107F
5913001107F
Kaihanga: Dialight
Whakaahuatanga: LED PRISM 3MM SQ RED,GRN SMD
I roto i te taonga: 92786 pcs
Tikiake: 5913001107F.pdf
RFQ
5913001113LF
5913001113LF
Kaihanga: Dialight
I roto i te taonga: 91931 pcs
Tikiake:
RFQ
5913001102SF
5913001102SF
Whakaahuatanga: LED PRISM 3MM RED,GRN SILIC SMD