5151140125FGREY
DialightDialight
Dialight
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5151140125FGREY
Kaihanga / Waitohu: Dialight
Whakaahuatanga hua LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 12.5MM
Ngā Rauemi: 5151140125FGREY.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5151140125FGREY
Tau Wae 5151140125FGREY Kaihanga Dialight
Whakaahuatanga LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 12.5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58418 pcs Pepa Raraunga 5151140125FGREY.pdf
Momo Switch Actuator Raupapa 515
Ētahi Ingoa 515-1140-125F-GREY
515-1140-125F-GREY-ND
Momo Tae Snap On K5V Right Angle PB Switch
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Aratau Lens Round with Flat Top
Rahi Lens 4mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Light Pipe Single Gray Switch Actuator Round with Flat Top, 4mm Snap On K5V Right Angle PB Switch Whirihoranga Single
Tae Gray
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5151138F
5151138F
Kaihanga: Dialight
Whakaahuatanga: LIGHT PIPE 3MM ELEMENT R/A
I roto i te taonga: 113869 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Dialight
Whakaahuatanga: LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 13MM
I roto i te taonga: 136053 pcs
Tikiake: 5151140130F.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 22.5MM
Tikiake: 5151140225F.pdf
Whakaahuatanga: LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 12.5MM
Whakaahuatanga: LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 10MM
5151140195FGREY
5151140195FGREY
Whakaahuatanga: LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 19.5MM
Tikiake: 5151140195FGREY.pdf
Whakaahuatanga: LIGHT PIPE ACT 4MM DIA 10MM GRAY
Tikiake: 5151140100FGREY.pdf