S24DE150R5NDFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
S24DE150R5NDFA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S24DE150R5NDFA
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-15V 15W
Ngā Rauemi: S24DE150R5NDFA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S24DE150R5NDFA
Tau Wae S24DE150R5NDFA Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-15V 15W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3828 pcs Pepa Raraunga S24DE150R5NDFA.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -15V
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 1.6kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Raupapa S24DE Mana (Watts) 15W
Packaging Tube Paa / Case 6-DIP Module
Ētahi Ingoa 941-1576 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Remote On/Off, UVLO
He pai 87.5% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 500mA 9V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 500mA, 500mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low