Q48SH12033NRFH
Delta ElectronicsDelta Electronics
Delta Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q48SH12033NRFH
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 400W
Ngā Rauemi: Q48SH12033NRFH.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q48SH12033NRFH
Tau Wae Q48SH12033NRFH Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 400W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6042 pcs Pepa Raraunga Q48SH12033NRFH.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 2.25kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Raupapa Delphi Q48SH Mana (Watts) 400W
Packaging Tray Paa / Case 6-DIP Module, 1/4 Brick
Ētahi Ingoa 941-1003 Tae Mahi -40°C ~ 103°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO He pai 94.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 33A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 33A