PMT-24V35W1AG
Delta ElectronicsDelta Electronics
PMT-24V35W1AG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMT-24V35W1AG
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 35W
Ngā Rauemi: 1.PMT-24V35W1AG.pdf2.PMT-24V35W1AG.pdf3.PMT-24V35W1AG.pdf4.PMT-24V35W1AG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMT-24V35W1AG
Tau Wae PMT-24V35W1AG Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 35W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 3.86" L x 3.86" W x 1.50" H (98.0mm x 98.0mm x 38.0mm)
Raupapa PMT Mana (Watts) 35W
Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Universal Input He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 1.46A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 1.46A