PMT-15V50W1AA
Delta ElectronicsDelta Electronics
PMT-15V50W1AA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMT-15V50W1AA
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V 50W
Ngā Rauemi: 1.PMT-15V50W1AA.pdf2.PMT-15V50W1AA.pdf3.PMT-15V50W1AA.pdf4.PMT-15V50W1AA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMT-15V50W1AA
Tau Wae PMT-15V50W1AA Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 3.86" L x 3.86" W x 1.50" H (98.0mm x 98.0mm x 38.0mm)
Raupapa PMT Mana (Watts) 50W
Ētahi Ingoa 1145-1127 Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Universal Input He pai 85.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 3.4A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 3.4A