PMR-4V320WDBA
Delta ElectronicsDelta Electronics
PMR-4V320WDBA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMR-4V320WDBA
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 4.2V 320W
Ngā Rauemi: 1.PMR-4V320WDBA.pdf2.PMR-4V320WDBA.pdf3.PMR-4V320WDBA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMR-4V320WDBA
Tau Wae PMR-4V320WDBA Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 4.2V 320W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 4.2V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 88 ~ 264 VAC
Momo Enclosed, Conformal Coated Rahi / Rahi 8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm)
Raupapa PMR Mana (Watts) 320W
Ētahi Ingoa 1145-1150
PMR-4V320WDBA-ND
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Universal Input He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 4.2V 60A 88 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 60A