PML-12V50W1AH
Delta ElectronicsDelta Electronics
PML-12V50W1AH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PML-12V50W1AH
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 50W
Ngā Rauemi: 1.PML-12V50W1AH.pdf2.PML-12V50W1AH.pdf3.PML-12V50W1AH.pdf4.PML-12V50W1AH.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PML-12V50W1AH
Tau Wae PML-12V50W1AH Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 3.86" L x 3.86" W x 1.50" H (98.0mm x 98.0mm x 38.0mm)
Raupapa PML Mana (Watts) 50W
Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Universal Input He pai 83%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 4.17A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 4.17A