PMF-5V320WCGB
Delta ElectronicsDelta Electronics
PMF-5V320WCGB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMF-5V320WCGB
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V 320W
Ngā Rauemi: 1.PMF-5V320WCGB.pdf2.PMF-5V320WCGB.pdf3.PMF-5V320WCGB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMF-5V320WCGB
Tau Wae PMF-5V320WCGB Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V 320W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 5V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm)
Raupapa PMF Mana (Watts) 320W
Ētahi Ingoa 1145-1136 Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, PFC, Universal Input He pai 78.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 55A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 55A