PMB-12V35W1AA
Delta ElectronicsDelta Electronics
PMB-12V35W1AA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMB-12V35W1AA
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 35W
Ngā Rauemi: 1.PMB-12V35W1AA.pdf2.PMB-12V35W1AA.pdf3.PMB-12V35W1AA.pdf4.PMB-12V35W1AA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMB-12V35W1AA
Tau Wae PMB-12V35W1AA Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 35W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 3.86" L x 3.86" W x 1.48" H (98.0mm x 98.0mm x 37.5mm)
Raupapa PMT Mana (Watts) 35W
Ētahi Ingoa 1145-1062 Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Universal Input He pai 84%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 2.92A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 2.92A