PJT-15V100WBAA
Delta ElectronicsDelta Electronics
PJT-15V100WBAA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PJT-15V100WBAA
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V 100W
Ngā Rauemi: 1.PJT-15V100WBAA.pdf2.PJT-15V100WBAA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PJT-15V100WBAA
Tau Wae PJT-15V100WBAA Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3442 pcs Pepa Raraunga 1.PJT-15V100WBAA.pdf2.PJT-15V100WBAA.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.10" H (127.0mm x 76.2mm x 31.0mm)
Raupapa PJT Mana (Watts) 100W
Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Universal Input He pai 87.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 6.67A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 6.67A