PJ-12V50WLNA
Delta ElectronicsDelta Electronics
PJ-12V50WLNA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PJ-12V50WLNA
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 50W
Ngā Rauemi: 1.PJ-12V50WLNA.pdf2.PJ-12V50WLNA.pdf3.PJ-12V50WLNA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
504 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PJ-12V50WLNA
Tau Wae PJ-12V50WLNA Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 6.38" L x 2.36" W x 1.42" H (162.0mm x 60.0mm x 36.0mm)
Raupapa PJ Mana (Watts) 50W
Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, PFC, Universal Input He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 4.3A
Whakaaetanga CB, CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PJ-12V15WLNA
PJ-12V15WLNA
Kaihanga: Delta Electronics
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 15W
I roto i te taonga: 5964 pcs
Tikiake: PJ-12V15WLNA.pdf
RFQ
PJ-12V50WBNA
PJ-12V50WBNA
Kaihanga: Delta Electronics
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 50W